• 1 Co nas łaczy
  Wspieranie, upowszechnianie i podnoszenie umiejętności strzeleckich to cel naszej działalności.
 • 2 Dla kogo jest to miejsce?
  W klubie jest miejsce dla dla każdego zarówno stawiających w strzelectwie pierwsze kroki, jaki i dla doświadczonych strzelców, myśliwych, instruktorów i sędziów strzelectwa sportowego.
 • 3 Jeśli chcesz...
  Jeśli chcesz po prostu postrzelać, zobaczyć jak to jest. Zgłoś się do nas.
 • 4 Co dalej?
  Jeśli pierwsza wizyta na strzelnicy spodoba Ci się, kolejnym etapem jest zapisanie się do klubu strzeleckiego, a następnie egzamin na patent strzelecki ...
 • 5 Pytaj nie błądź!
  Jeżeli masz wątpliwości, chcesz zapytać o szczegóły? Skontaktuj się z nami.
baner

SNAJPER.22 pierwsze starcie

Wczoraj był pierwszy dzień astronomicznego lata, więc oczywiste, że w dniu dzisiejszym (21.06.2020 r.) odbyły się zawody Snajper.22 edycja wiosenna. Tak, dokładnie. Wszyscy wiemy „kto” albo raczej „co” namieszało w harmonogramie startów i teraz trzeba gonić. Ach, Snajper.22 – ukochane zawody miłośników „nicnierobienia”. Ptaszki ćwierkają, słonko leniwie świeci, czasem koło ucha bzyknie sobie mucha, a Ty leżysz i strzelasz… a Pan Bóg kule nosi. No i niektórym nanosił… Z tym słonkiem to trochę na wyrost, bo ranek przywitał nas kiepską pogodą z prognozami na pogorszenie, ale snajperzy nie pękają. Wyobrażacie sobie zresztą Wasilijego Zajcewa który marudzi dowódcy przez radio, że mokro jest, zimno, broń mu rdzewieje i klik z nosa wisi?

Czytaj więcej...

Wystartował LUCKY LUKE

Po długiej przerwie spowodowanej „wiadomo czym” udało się wystartować z pierwszymi zawodami w tym roku. I to z przytupem! Zaliczyliśmy dziś 40 osobo startów, i ugościliśmy kolegów z klubów AMATOR Wrocław, CSS Częstochowa, NADIR Jędrzejów, PSKBPiSS Legionowo i miejscowej 10-tki.

Pierwszy raz w historii klubu dodaliśmy kategorię „Sporter Taktyczna” dla miłośników kolimatorów i innych niekoszernych przyrządów celowniczych, i po poziomie zainteresowania będziemy raczej tę tradycję kontynuować.

Czytaj więcej...