Kościuszki 10
Radomsko 97-500

Stare_Maxisko
Kategoria:

Witajcie Rykoszeci i Rykoszetki!

Straszna historia mnie dziś spotkała.

Obudziło mnie ze snu warczenie dzikiej bestii. Z początku pomyślałem, że to Lucorowi śni się, że walczy z tyranozaurem. Ale znalazłem naszego psiura w pluszowej budzie, wystraszonego i wpatrzonego we mnie. Dopiero wtedy zdałem sobie sprawę, że to mi w brzuchu burczy. No tak... to ta pora roku. Pasibrzuch domaga się pikniku strzeleckiego!

Administrator
Kategoria:

ZAWIADOMIENIE

o
Walnym Zebraniu Członków
Klubu Strzeleckiego „RYKOSZET”

Zarząd Klubu Strzeleckiego „RYKOSZET” LOK Radomsko zawiadamia, że Walne Zebranie Członków Klubu odbędzie się w dniu 05.02.2022 roku (sobota) o godz. 10.00 w Radomsku na ul. Brzeźnickiej 5 (Obiekt Miejskiego Domu Kultury – mała sala).

Przewidywany porządek zebrania:
1. Sprawozdanie Prezesa Klubu z działalności Klubu w 2020-21 roku.
2. Sprawozdanie Skarbnika Klubu za rok 2020-21.
3. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej Klubu za rok 2020-21.
4. Zatwierdzenie planu finansowego na rok 2022.
6. Omówienie kalendarza imprez na rok 2022.
7. Wolne wnioski

Jednocześnie przypominam, że zgodnie z § 19 Regulaminem Klubu w Walnym Zebraniu Członków powinna uczestniczyć co najmniej połowa członków Klubu. W przypadku braku kworum w pierwszym terminie, drugi termin może być wyznaczony w czasie 30 minut po pierwszym – wówczas uchwały podjęte większością głosów obecnych na zebraniu uważa się za przyjęte.

W związku z powyższym, jeżeli w pierwszym terminie zabraknie kworum, drugi termin został wyznaczony na dzień 05.02.2022 roku na godz. 10.30.

Radomsko, dn. 23.01.2022r.

 

Stare_Maxisko
Kategoria:

Witajcie Rykoszety i Rykoszetki!

Śpieszę z zawiadomieniem – bo miałem to zrobić tydzień temu. Moi drodzy – w najbliższą niedzielę na naszej strzelnicy, odbędzie się mały kursik przygotowawczy do egzaminu na patent strzelecki. Obecność osób starających się o patent jest obowiązkowa! Usiądziemy sobie na kanapie żeby omówić kilka spraw dotyczących bezpieczeństwa podczas strzelania oraz przebiegu samego egzaminu. Oczywiście Dziubki nie zwalnia to Was z czytania i zapoznania się z naszą ukochaną ustawą zwaną „Ubojką” (a powinno być uobiaką – tak będę się upierał), ale część praktyczną, czyli tą przy której najbardziej trzęsą się ręce, postaramy się omówić z każdej strony, tak żebyście podchodzili do patentu z błyskiem w oku i źdźbłem żyta między zębami. W międzyczasie odbędzie się trening dla regularnych strzelców i strzelczyń, więc oczywiście kursanci też będą mogli sobie strzelić to i owo. No i na koniec najmilsza sprawa – kasa, mamona, forsa! (Forsa, forsa Italia!). Prosimy żebyście przybyli przygotowani, bo o ile na kursie dzielimy się wiedzą po koleżeńsku (za darmo) to za wystrzelaną później amunicję musicie normalnie zapłacić. I mógłby ktoś kiełbasy przynieść. Nie dla psa. Dla mnie tongue-out

Do zobaczenia w niedzielę!