• 1 Co nas łaczy
  Wspieranie, upowszechnianie i podnoszenie umiejętności strzeleckich to cel naszej działalności.
 • 2 Dla kogo jest to miejsce?
  W klubie jest miejsce dla dla każdego zarówno stawiających w strzelectwie pierwsze kroki, jaki i dla doświadczonych strzelców, myśliwych, instruktorów i sędziów strzelectwa sportowego.
 • 3 Jeśli chcesz...
  Jeśli chcesz po prostu postrzelać, zobaczyć jak to jest. Zgłoś się do nas.
 • 4 Co dalej?
  Jeśli pierwsza wizyta na strzelnicy spodoba Ci się, kolejnym etapem jest zapisanie się do klubu strzeleckiego, a następnie egzamin na patent strzelecki ...
 • 5 Pytaj nie błądź!
  Jeżeli masz wątpliwości, chcesz zapytać o szczegóły? Skontaktuj się z nami.
baner

Trwają przygotowania do kolejnego LUCKY LUKA

Jeszcze na strzelnicy czuć zapach spalonego prochu w czasie ostatnich zawodach, a w naszych głowach przyśpieszyły szare komórki (niektórzy twierdzą, że nie mamy szarych komórek - ale nam to nie przeszkadzacool) po to by w najbliższą sobotę (4.07) zaskoczyć uczestników LUCKY LUKA nowymi pomysłami!

Przypominamy: zaczynamy w sobotę jak zwykle o godzinie 10.00 w wiadomym miejscu. Zapraszamy!

Ps. wkrótce opis toru

Od 14 czerwca ruszamy pełną parą!

Wszyscy odmrozili wszystko, więc i my nie będziemy gorsi. Od 14 czerwca ruszamy z zawodami. Ze względu na sytuację sanitarną zawody odbywać się będą pod pewnymi rygorami, ale nie będą one miały - taka jest nasza nadzieja - na przebieg zawodów i osiągane wyniki cool. Tak więc na pierwszy ogień idą zawody LUCKY LUKE, a później zgodnie z kalendarzem imprez zamieszczonym na naszej stronie.

Czytaj więcej...

Czy jesteście gotowi na start?

Od soboty wznawiamy treningi klubowe, ale z uwagi na panującą sytuację zmuszeni jesteśmy do organizowania treningów w taki sposób by ograniczyć do minimum możliwość przenoszenia coronowirusa pomiędzy uczestnikami treningów.

Ponieważ sytuacja jest dość dynamiczna wszystkie zasady związane z przebiegiem treningów przekazywane są szybkim kanałem jakim jest aplikacja na urządzenia mobilne WhatsApp. Dlatego zalecamy instalację tej aplikacji na swoich urządzeniach i po dokonaniu tej czynności zarejestrowanie się na grupie klubowej poprzez kontakt z prezesem. Ten sposób zapewnia nam wszystkim możliwość szybkiej komunikacji.

Wkrótce „odmrażamy” strzelnicę

Wszyscy dookoła „coś” odmrażają, więc postanowiliśmy nie być gorsi i też będziemy odmrażać! Zaczniemy od strzelnicy, już wkrótce zasady na jakich to zrobimy.

Witajcie ponownie

Świat walczy z pandemią, a my walczymy z własnym wirusem. Niestety stało się to czego nie chcieliśmy. „Padła” nam stara strona, ale po ciężkiej walce z „naszą pandemią” postanowiliśmy uruchomić nową. W miarę możliwość będziemy dobudowywać starą ale wiecie jak to jest 🙂

Najważniejsze, że udało nam się doczekać otwarcia strzelnicy – myślimy, że przy zachowaniu pewnych ograniczeń będziemy mogli wkrótce spotkać się na strzelnicy i rozstrzelać przymusową kwarantannę.

Do zobaczenie wkrótce!

Copyright © 2020. RYKOSZET LOK Rights Reserved.


Facebook