• 1 Co nas łaczy
  Wspieranie, upowszechnianie i podnoszenie umiejętności strzeleckich to cel naszej działalności.
 • 2 Dla kogo jest to miejsce?
  W klubie jest miejsce dla dla każdego zarówno stawiających w strzelectwie pierwsze kroki, jaki i dla doświadczonych strzelców, myśliwych, instruktorów i sędziów strzelectwa sportowego.
 • 3 Jeśli chcesz...
  Jeśli chcesz po prostu postrzelać, zobaczyć jak to jest. Zgłoś się do nas.
 • 4 Co dalej?
  Jeśli pierwsza wizyta na strzelnicy spodoba Ci się, kolejnym etapem jest zapisanie się do klubu strzeleckiego, a następnie egzamin na patent strzelecki ...
 • 5 Pytaj nie błądź!
  Jeżeli masz wątpliwości, chcesz zapytać o szczegóły? Skontaktuj się z nami.
baner

Jak ten czas szybko leci… oraz wystrzałowy weekend wrześniowy.

Dopiero co wczoraj skończył się piknik rodzinny i Rykoszety wrócili do domów (choć nie wszyscy), a tu już w najbliższy weekend znów będziemy mieli lufy pełne pocisków! Ci, którzy pamiętają co się działo na grillu, mogą przeskoczyć akapit, a reszcie przypominamy oficjalną wersję jakby policja pytała. Strzelanie rekreacyjne odbyło się w miłej i wesołej atmosferze. Każdy postrzelał z czego chciał i czego tylko się dało, totalnie za darmo. Choć gdyby przejrzeć dokumentację finansową to szybko okazałoby się, że pieniądze przeznaczone na strzelanie dla naszych rodzin, pochodziły z potrąceń z wypłaty Starego Maxiska, za głupie rymy w tekstach. Rymy, dymy, dalej jadźymy! – macie już zawczasu na przyszły rok.

Czytaj więcej...

Nie samym strzelaniem człowiek żyje.

Drogie Rykoszety i drogie Rykoszetki, nie zapominajmy, że serce naszego klubu to nie pistolety, karabiny ani nawet strzelby. Serce naszego klubu, to ludzie którzy go tworzą i poświęcają swój czas nam i sobie nawzajem. Każdy z nas jest indywiduum, ma inną pracę, inne zainteresowania i pasje. Są strzelcy wiatrówkowi, czarnoprochowi, współcześni, myśliwi i Bóg wie kto jeszcze, ale pomimo tego, że strzelamy z różnych „zabawek” wszystkich nas łączy jedna miłość. MIŁOŚĆ DO GRILOWANEGO MIĘSA!

Czytaj więcej...

Wystrzałowy weekend! W sobotę trenujemy, a w niedzielę Snajper.22!

Moi drodzy! Milion dolarów, materac do leżenia i strzelanie na trzy dystanse już w ten weekend dla każdego! Z tych trzech rzeczy wymienionych we wstępie, dwie będą zagwarantowane dla każdego zawodnika biorącego udział w niedzielnych (26.07) zawodach! Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w najnowszej odsłonie zawodów z cyklu snajper.22!

Czytaj więcej...

Zbliża się kolejny trening

Broń wypada Ci z ręki podczas strzelania? Nie pamiętasz w którą stronę naboje do magazynka wkładać? Może nie pamiętasz jak się pisze "szczelba"? A może masz ciekawy przepis na placki ziemniaczane i chciałbyś się nim podzielić z klubowymi zajadaczami? Wszystko to i więcej możesz przećwiczyć na najbliższym treningu w niedzielę (19 lipca) od 10 na ul. Piaskowej w Radomsku.
Prosimy pamiętać, że sytuacja epidemiczna w kraju nadal trwa i będziemy musieli ograniczyć ilość strzelających

Czytaj więcej...

Copyright © 2020. RYKOSZET LOK Rights Reserved.


Facebook