• 1 Co nas łaczy
  Wspieranie, upowszechnianie i podnoszenie umiejętności strzeleckich to cel naszej działalności.
 • 2 Dla kogo jest to miejsce?
  W klubie jest miejsce dla dla każdego zarówno stawiających w strzelectwie pierwsze kroki, jaki i dla doświadczonych strzelców, myśliwych, instruktorów i sędziów strzelectwa sportowego.
 • 3 Jeśli chcesz...
  Jeśli chcesz po prostu postrzelać, zobaczyć jak to jest. Zgłoś się do nas.
 • 4 Co dalej?
  Jeśli pierwsza wizyta na strzelnicy spodoba Ci się, kolejnym etapem jest zapisanie się do klubu strzeleckiego, a następnie egzamin na patent strzelecki ...
 • 5 Pytaj nie błądź!
  Jeżeli masz wątpliwości, chcesz zapytać o szczegóły? Skontaktuj się z nami.
baner

Lista startowa Snajper.22 (27.02.2021)

Poniżej zamieszczamy aktualną listę startową Snajpera.22 (27.02.2021).

Przypominamy, że klub udostępnia broń do tych zawodów TYLKO w kategorii karabin bocznego zapłonu.

Zgodnie z regulaminem w zawodach wezmą udział TYLKO i WYŁĄCZNIE osoby, które dokonały elektronicznego zgłoszenia.

 

Lista startowa w/g zgłoszeń.

 

zmiana 

stanowisko
karabin centralnego zapłonu* karabin bocznego zapłonu
1 2 3 4 5 6

I

(10.00)

  Tomasz_T Brymek MacGayver Boznzo Major

II

(10.30)

MacGayver Bonzo Goorak Tomasz_T Rafi Brymek

III

(11.00)

SlawekS   Wiktor Goorak BogusC Andrzej_J

IV

(11.30)

jaca15    Rosa WojtekA  aniqa Baca

V

(12.00)

 Baca  WojtekA

Wiktor

(bz)

Mras62  Bodzio Rosa

VI

(12.30)

Andriusza

(bz)

Grzes_M

(bz)

Bogus_c  Maxisko   jaca15

              * oznaczenie (bz) oznacza przydzielenie stanowiska w strefie centralnego zapłonu dla zawodników w kategorii boczny zapłon

 KARTY STARTOWE ZOSTANĄ PRZEKAZANE ZAWODNIKOM W DNIU ZAWODÓW PODCZAS REJESTRACJI W BIURZE ZAWODÓW

Pierwszy Snajper .22 w 2021 roku! Szybko zanim śnieg stopnieje!

Witajcie Rykoszety i Rykoszetki!

Dłużyło się niemiłosiernie bez tego komputera, więc z tym większą przyjemnością zawiadamiam Was moi drodzy, że zbliża się wreszcie Snajper .22! Pierwsze zawody w tym roku i już z szalonymi niespodziankami, które nawymyślali Prezio z ekipą! My w ramach treningu, zdradzę, że ćwiczyliśmy z Anką głównie wstrzymywanie oddechu. Tak intensywnie i z takim oddaniem, że gdy pomagałem jej rękoma, tak jak umiałem, to wyszła z tego awanturka, z interwencją policji włącznie. Ale już wszystko wróciło do normy. Stanęło na tym, że będziemy strzelać oddychając normalnie, więc macie szansę nas pokonać.

Więcej...

Święto zakochanych.... W STRZELANIU!

Witajcie drodzy Rykoszeci i drogie Rykoszetki! Bardzo drogie Rykoszetki. Po sylwestrze nadciągają Walentynki i Anka zadbała, żebym wiedział co mówię. Szybka zagadka -Wiecie co ma bardzo cierpliwego i kochanego męża, zalało mu w sylwestra winem komputer powodując jego natychmiastową śmierć, w akompaniamencie pryskających iskier z zasilacza i strzelających bezpieczników i dodatkowo posiada dwa kciuki? Odpowiedź.

Więcej...

LAST LUCKY LUKE! (tłum. z angielskiego - Chodźcie Alfa-über-nietoperze postrzelać!)

Uwaga Alfa-Über-Mega-Koks-Nietoperze!

Nadchodzi ostatni Lucky Lucke! To ostatnia szansa, żeby postrzelać dynamicznie i zaliczyć dwa starty do licencji, na karabin, pistolet i strzelbę w tym roku! Potem zalewamy lufy naszych zabawek ołowiem i wyciągniemy je z szafy dopiero jak nowy 2021 rok nas poprosi. To również ostatnia szansa by powalczyć o nagrody ufundowane przez sponsora firmę DOUBLETAP.

Od tych wszystkich zgłoszeń zaczynających się od "Kochany Jacku..." podobno preziowi tak cukier wywaliło, że może sobie z krwi serniczek ukręcić, a żona mówi do niego "mój Ty cukrowy baranku zwierzaku". Zmieniamy więc zasady zapisywania się na zawody. Prosimy nie cukrzyć już Preziowi, bo się go lizać już nawet nie da, tylko zapisywać się przez formularz, który schowaliśmy TUTAJ. Oto jakie zmiany nastąpiły – dodatkowo podajemy, poza imieniem i nazwiskiem, pseudonim (żeby nie było problemów z inicjałami – bo jak Kamil Buliński zapisze się na stanowisko trzecie, a potem przyjedzie Krzysztof Bosak, to będzie przypał, bo się pokłócą i Kamil, Krzysiowi gębę obije, a my w sumie to Krzysia też lubimy...) oraz emaila, żeby było gdzie wysłać potwierdzenie występu (Kolego... tego emaila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. to sobie zmień... na cokolwiek... prosimy...). A dalej to po staremu – podajemy nazwę klubu o ile pamiętamy, zaznaczamy jaką/jakie konkurencje chcemy strzelać, czy mamy własną broń oraz preferowaną zmianę.

Uwaga! Jedna zmiana trwa 30 minut i jest to czas dla 3 zawodników. Zmian jest przewidziane 8, pierwsza o 10:00, a ostatnia o 13:30. Zawodników i zawodniczki prosimy o przyjazd odpowiednio wcześniej. Zaleca się co najmniej 20 minutowy bufor przed startem, bo strzelający będą chcieli pewnie zjeść chrupka, ciastko, przypatrzeć się torowi, pogadać o głupotach i koniecznie pogłaskać i poczęstować smakołykiem psiura, bo ponoć przynosi to szczęście. Szymon ostatnio stwierdził, że jest na tyle dobry, że odpuszcza sobie pieszczoty istot psowatych i patrzcie co to to się stało się (Pozdrawiamy Szymciu! Wracaj szybko do nas laughing ). Najważniejszym kryterium, decydującym o możliwości otwarcia strzelnic w 2021 będzie poziom wygłaskania i „wysmakołykowania” psiura. Info potwierdzone – Mateusz dzwonił i mi mówił, wiecie co macie robić.

Liczę na Waszą obecność, dobrą pogodę, świetne humory i kiepskie wyniki… u Was. Żebym sobie coś wygrał w życiu. A co!

Pozdrawiamy!

 

Poniżej zamieszczamy aktualną listę startową na grudniową edycję Lucky Luka.

Więcej...

Lista startowa Lucky Luke zima

Poniżej zamieszczamy aktualną listę startową na grudniową edycję Lucky Luka.

Przypominamy, że klub udostępnia broń do tych zawodów TYLKO w konkurencji  karabin "Sporter Klasyczna".

Zgodnie z regulaminem w zawodach wezmą udział TYLKO i WYŁĄCZNIE osoby, które dokonały elektronicznego zgłoszenia (do dnia 17.12.2020r. do godz. 20.00 za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego

 

Lista startowa w/g zgłoszeń.

 

zmiana 

przebieg
1 2 3

I

(10.00)

Daniel (SK) Tomek (SK) Brymek (SK)

II

(10.30)

Brymek2 (ST) Tomasz_T(SK)  Robert O (SK)

III

(11.00)

Maciek G (SK)    

IV

(11.30)

Norbert (SK) Jaca15 (SK) Norbert ST)

V

(12.00)

     

VI

(12.30)

Maxisko (ST) Aniqa (ST) Jaca15 (ST)

VII

(13.00)

     

VIII

(13.30)

     

           

Copyright © 2021. RYKOSZET LOK Rights Reserved.


Facebook