• 1 Co nas łaczy
  Wspieranie, upowszechnianie i podnoszenie umiejętności strzeleckich to cel naszej działalności.
 • 2 Dla kogo jest to miejsce?
  W klubie jest miejsce dla dla każdego zarówno stawiających w strzelectwie pierwsze kroki, jaki i dla doświadczonych strzelców, myśliwych, instruktorów i sędziów strzelectwa sportowego.
 • 3 Jeśli chcesz...
  Jeśli chcesz po prostu postrzelać, zobaczyć jak to jest. Zgłoś się do nas.
 • 4 Co dalej?
  Jeśli pierwsza wizyta na strzelnicy spodoba Ci się, kolejnym etapem jest zapisanie się do klubu strzeleckiego, a następnie egzamin na patent strzelecki ...
 • 5 Pytaj nie błądź!
  Jeżeli masz wątpliwości, chcesz zapytać o szczegóły? Skontaktuj się z nami.
baner

O nas

Klub Strzelecki „RYKOSZET” LOK w Radomsku powstał‚ w maju 2015 roku na bazie koła LOK w Radomsku.
Klub zrzesza osoby, których pasją jest strzelectwo. Można u nas strzelać rekreacyjnie jak i całkiem na poważnienie, strzelać‡ by wygrywać zawody, spotykać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, wymieniać się doświadczeniami. Zajmujemy się strzelaniami zarówno z broni krótkiej jak i długiej, pneumatycznej i palnej, klubowej, a także – po uprzednim zdobyciu uprawnień – własnej. Członkowie Klubu biorą także udział‚ w zawodach organizowanych przez inne kluby czy organizacje. Sami też organizujemy zawody…

 

Celem działalności Klubu jest również wspieranie, upowszechnianie i podnoszenie umiejętności strzeleckich, w tym również wśród dzieci i młodzieży.
W Klubie jest miejsce dla każdego zarówno stawiających w strzelectwie pierwsze kroki, jaki i dla doświadczonych strzelców, myśliwych, instruktorów i sędziów strzelectwa sportowego.

 
Współpracujemy również z innymi kołami LOK, klubami i bractwami strzeleckimi.
 
 
 
 
 
 
Nasza strzelnica zlokalizowana jest przy ulicy Piaskowej w Radomsku. Strzelnica umożliwia prowadzenie strzelań na dystansach do 200m, a także strzelanie dynamiczne.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Klub jest członkiem Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego (ŁZSS), a także Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego (PZSS), posiada aktualną licencję  uprawniającą do udziału we współzawodnictwie w sporcie strzeleckim w dyscyplinach: pistolet, karabin i strzelba gladkolufowa.
 
 
 
 

 

Copyright © 2020. RYKOSZET LOK Rights Reserved.


Facebook