O nas

Klub Strzelecki „RYKOSZET” LOK w Radomsku powstał‚ w maju 2015 roku na bazie koła LOK w Radomsku.
Klub zrzesza osoby, których pasją jest strzelectwo. Można u nas strzelać rekreacyjnie jak i całkiem na poważnienie, strzelać by wygrywać zawody, spotykać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, wymieniać się doświadczeniami. Strzelamy zarówno z broni krótkiej jak i długiej, pneumatycznej i palnej, klubowej, a także – po uprzednim zdobyciu uprawnień – własnej. Jesteśmy grupą ludzi, których  celem jest popularyzacja sportu strzeleckiego, strzelania, posiadania i kolekcjonowania broni palnej. Chcemy żeby każdy dorosły obywatel, po spełnieniu warunków w zakresie zdrowia psychicznego i praworządności miał prawo posiadać i strzelać z broni palnej bez względu na wiek, płeć i zapatrywania polityczne. Nie chcemy dzielić tylko łączyć środowisko strzeleckie. Chętnie widzimy w naszych szeregach każdą nową osobę! W Klubie jest miejsce dla każdego zarówno stawiających w strzelectwie pierwsze kroki, jaki i dla doświadczonych strzelców, myśliwych, instruktorów i sędziów strzelectwa sportowego.

Członkowie Klubu biorą udział‚ w zawodach organizowanych przez inne kluby czy organizacje. Sami też organizujemy zawody…

 

Współpracujemy z innymi kołami LOK, klubami i bractwami strzeleckimi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nasza strzelnica zlokalizowana jest przy ulicy Piaskowej w Radomsku. Strzelnica umożliwia prowadzenie strzelań na dystansach do 200m, a także strzelanie dynamiczne.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Klub jest członkiem Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego (ŁZSS), a także Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego (PZSS), posiada aktualną licencję  uprawniającą do udziału we współzawodnictwie w sporcie strzeleckim w dyscyplinach: pistolet, karabin i strzelba gladkolufowa.
 
 
 
 

 

Chcesz przyłączyć się do nas? To nic trudnego - wystarczy pobrać, a następnie wypełnić deklarację członkowską i przekazać ją do nas, opłacić wpisowe i składkę członkowską. Jeśli nie jesteś pewien czy strzelectwo jest wymarzoną przez ciebie forma aktywności? Skontaktuj się z nami, przyjedź na strzelnicę w umówionym terminie i spróbuj - wówczas uzyskasz odpowiedź na to pytanie...

 

 

Do pobrania:

Regulamin klubu