Zmiany we wzorze deklaracji członkowskiej

 Koleżanki i koledzy!

Jestem zobowiązany do poinformowania Was, żę od dnia 01.01.2023 roku obowiązuje nowy wzór deklaracji członkowskiej LOK i to jest ogólna informacja. Wzór deklaracji został wprowadzony Zarządzeniem nr 14/ 2022 Prezesa Ligi Obrony Kraju z dnia 12 grudnia 2022 roku. Zgodnie z zapisami tego zarządzenia deklarację zobowiązany jest złożyć każdy nowo wstępujący do klubu oraz każdy, kto już jest członkiem naszego Klubu - mamy na to czas do kwietnia 2023 roku! Niezłożenie nowej deklaracji oznaczać będzie rezygnację z członkostwa. Ponieważ na klubie ciąży dostarczenie deklaracji w tym terminie do Zarządu Wojewódzkiego proszę by składanie deklaracji zakończyło się do dnia 31 marca 2023 roku. Przez złożenie deklaracji należy rozumieć dostarczenie jej do Klubu w oryginale.

Nową deklarację znajdziecie w dziele: O nas / dokumenty klubowe

Klub potrzebuje Waszej pomocy!

Hej Rykoszeci i Rykoszetki, klub potrzebuje Waszej pomocy!

Przekazuję za kolegą Andrzejem!

„W dniu 15 października 2022 roku (sobota) w godzinach 1000 – 1400 na strzelnicy przy ul. Piaskowej 7 w Radomsku, będą prowadzone prace porządkowe. Zwracam się do Was koleżanki i koledzy o czynny udział w tych pracach. Wasze zaangażowanie przyczyni się do poprawy warunków uprawiania sportu strzeleckiego. Wzywam więc do licznego przybycia na strzelnicę z własnymi narzędziami.*

Z organizacyjnym pozdrowieniem „Do ostatniego naboju” PREZES

*Zakres prac i narzędzi podamy później.”

Więcej info na naszym kanale whatsapp’owym.

Do zobaczenia!

Dane do przelewu

Bank PEKAO SA
Nazwa - LOK BZW Katowice
nr konta: 79 1240 6074 1111 0011 0243 0885
 
każdorazowy przelew prosimy opatrzyć w polu "tytułem" danymi: nazwą klubu, imię i nazwisko oraz celem, np:
"ZR RYKOSZET LOK Radomsko, Jan Kowalski, składka członkowska za .......... rok"
lub
"ZR RYKOSZET LOK Radomsko, Jan Kowalski, opłata za licencję zawodniczą na .......... rok"
 
 
Wysokość składki rocznej ( w tym składka członkowska LOK)
  • pełnoletni: 260,00 zł
  • nieletni:      80,00zł

Wysokość wpisowego

  • pełnoletni: 300,00zł (od dnia 22.01.2024 r.)
  • nieletni:        1,00zł

Wysokość opłaty za wydanie licencji zawodniczej (PZSS+ŁZSS) - 75,00zł

 

Spóźnione ale szczere!

Jak to zwykła mawiać moja ciocia z ameryki, dzwoniąc w lutym -"Spóźnione, ale szczere, życzenia wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku Piotruś!". Chyba nie musze dodawać, że nie jest to moja ulubiona ciocia...

Ale za to w imieniu włodarzy, mojego ulubionego klubu strzeleckiego, już jak najbardziej chciałbym uroczyście ogłosić! Wesołe były Święta! Szczęśliwy jest nowy rok! Jeszcze ze dwa dni i znowu będziemy się pytać o to ile przedłużenie licencji kosztuje, na jakie konto wpłacać i jak opisać przelew, żeby pani księgowa nie dostała okresu miesiąc przed czasem (w sumie to nie wiem jak działają kobiety...) i ile składka członkowska i czemu tak drogo hue hue. Ogólnie w 2021 posypał mi się kolimator, (chyba dwa razy nawet) dwa Lucky Luke i test FBI się nie odbyły, troszkę chorowaliśmy i niepokojąco poszerzyłem swoje umiejętności kucharskie. Trudno więc jakoś optymistycznie podsumować tamten kończący się rok, wiec tylko napiszę, że dzięki inflacji mamy więcej pieniędzy wirus jest już w odwrocie! Kolejny rok! Już w tym my mu pokażemy! Dbajcie proszę o siebie Kochani i zróbmy wszystko co w naszej mocy, żeby nadchodzący rok był lepszy niż mijający! Napędzany nadal świąteczną atmosferą i bimbrem wujka Radzia, ślę od klubu dla Was i Waszych rodzin moc miłości i ciepła, z których korzystajcie ile chcecie w tych trudnych czasach! Obyście w tym roku strzelali gorzej od nas, ale lepiej od wszystkich innych!

Do zobaczenia!

O nas

Klub Strzelecki „RYKOSZET” LOK w Radomsku powstał‚ w maju 2015 roku na bazie koła LOK w Radomsku.
Klub zrzesza osoby, których pasją jest strzelectwo. Można u nas strzelać rekreacyjnie jak i całkiem na poważnienie, strzelać by wygrywać zawody, spotykać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, wymieniać się doświadczeniami. Strzelamy zarówno z broni krótkiej jak i długiej, pneumatycznej i palnej, klubowej, a także – po uprzednim zdobyciu uprawnień – własnej. Jesteśmy grupą ludzi, których  celem jest popularyzacja sportu strzeleckiego, strzelania, posiadania i kolekcjonowania broni palnej. Chcemy żeby każdy dorosły obywatel, po spełnieniu warunków w zakresie zdrowia psychicznego i praworządności miał prawo posiadać i strzelać z broni palnej bez względu na wiek, płeć i zapatrywania polityczne. Nie chcemy dzielić tylko łączyć środowisko strzeleckie. Chętnie widzimy w naszych szeregach każdą nową osobę! W Klubie jest miejsce dla każdego zarówno stawiających w strzelectwie pierwsze kroki, jaki i dla doświadczonych strzelców, myśliwych, instruktorów i sędziów strzelectwa sportowego.

Członkowie Klubu biorą udział‚ w zawodach organizowanych przez inne kluby czy organizacje. Sami też organizujemy zawody…

 

Współpracujemy z innymi kołami LOK, klubami i bractwami strzeleckimi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nasza strzelnica zlokalizowana jest przy ulicy Piaskowej w Radomsku. Strzelnica umożliwia prowadzenie strzelań na dystansach do 200m, a także strzelanie dynamiczne.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Klub jest członkiem Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego (ŁZSS), a także Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego (PZSS), posiada aktualną licencję  uprawniającą do udziału we współzawodnictwie w sporcie strzeleckim w dyscyplinach: pistolet, karabin i strzelba gladkolufową.
 
 
 
 

 

Chcesz przyłączyć się do nas? To nic trudnego - wystarczy pobrać, a następnie wypełnić deklarację członkowską i przekazać ją do nas, opłacić wpisowe i składkę członkowską. Jeśli nie jesteś pewien czy strzelectwo jest wymarzoną przez ciebie forma aktywności? Skontaktuj się z nami, przyjedź na strzelnicę w umówionym terminie i spróbuj - wówczas uzyskasz odpowiedź na to pytanie laughing.


 

 

Do pobrania:

Regulamin klubu