Featured

Nasza dominacja nad światem się poszerza!

Witajcie Rykoszety i Rykoszetki!

Zadzwonił do mnie pewien prof. okulistyki (nazwisko zachowam dla siebie) i poprosił, żeby ten tekst przerzucić na nowy rok, bo ponoć od zbyt częstego podziwiania mojego kunsztu pisarskiego, niektórzy z Was dostają żylaków na oczach. Dodatkowo groził kwarantanną, więc ten tekst będzie bezczelnie pochlastany i ocenzurowany przez moja kochaną, wspaniałą i mądrą żonę, która ponoć dopisuje pod moja nieobecność sobie jakieś miłe przymiotniki (przedrostki*). Nie zrozumcie mnie źle, ale nie chcę być z nią znowu zamknięty na dwa tygodnie... w ogóle to dzisiejszy tekst jest o naszych najlepszych strzelcach na export, co to zwykli się kulom nie kłaniać (w ogóle podobno mają problemy ze schylaniem) i pojechali w świat rozsławić nasz klub i niczym pierwsza jaskółka znad oceanu, sprawić, że na strzelnicach w Sulmierzycach, Okręglicy i okolicy (no przyznaję, że daleko nie zalecieli) tamtejsi strzelcy już drżą na samą myśl o nas.

A zaczęło się to całkiem niedawno, czyli w tamtym roku, ale na koniec, więc czuję się usprawiedliwiony. Musiałem jeszcze dojeść bigos po świętach, żeby się nie zepsuł i już jestem gotów pisać dla mojego ulubionego klubu debeściaków. Po krótce, bo serio nie chce mi się szukać gdzie kto był, bo zaczyna być tego coraz więcej (z czego bardzo się cieszymy), tylko wspomnimy kilku najlepszych, czyli Tomek i Bogusław S. na występach w Okręglicy gdzie Tomek wystrzelał kilka pierwszych miejsc

http://strzelectwokabar.pl/sekcja-strzelecka/2022

oraz Bogusław C. wraz z Albertem gdzie pierwszy w pierwszej, był trzeci, a drugi w drugiej, siódmy i to zdanie ma sens i się będę upierał!

http://www.10-strzel.org/pliki/2023/REZULTATY-Karabin-26-02-2023.pdf

Koledzy po lufie z Kabaru i 10tki Radomsko, cieszcie się, że spotkaliście tylko ich, bo oni to raczej jedni z tych normalniejszych i w sumie to mało gadają... prawdziwie szatańskie pomioty strzelectwa sportowego w Polsce dopiero do Was przyjadą... (złowieszczy śmiech) (zamierzam tam posłać Ankę z Luckiem), ale należy oddać cesarzowi co cesarskie, a królowi Królewiec! Chwalimy się zatem naszymi orłami, bo było kogo pokonać. Na zawodach było ponad sto osób! Przykro nam tylko, że nie mamy zdjęć z tej imprezy, ale odsyłamy za to na stronę Kabaru, i 10-tki Radomsko może tam coś znajdziecie. A jak nie znajdziecie nic, to specjalnie dla Was moi kochani, "galeria czasem gołych, a czasem lekko ubranych dziewczyn" zebranych przeze mnie w jedno miejsce, z najlepszych stron tematycznych w całym Internecie.

Gratulujemy „Oreły”, i jesteśmy z Was dumni! Niech na całym świecie drżą i trzęsą się na samą myśl, że jest nas więcej i w zasadzie wszyscy jesteśmy gorsi! W sensie, że z charakteru c' nie?

Do zobaczenia na strzelnicy!

 

P.S. Podobno Anka nauczyła się podmieniać linki, ale info jeszcze się nie potwierdziło.