Kościuszki 10
Radomsko 97-500

Strona główna

Strzelanie dla każdego

Stare_Maxisko

Witajcie moi drodzy!

Chcecie się nauczyć strzelać? Albo lepiej, chcecie się nauczyć strzelać ZA DARMO? Z radością zawiadamiamy, że nasz klub przystąpił do ogólnopolskiej projektu „Strzelectwo dla każdego” w ramach której, każdy kto do tej pory nie miał z bronią nic wspólnego, ma okazję to zmienić, na nasz koszt. Projekt “Strzelectwo dla Każdego” jest realizowany w ramach konkursu Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą „Wspieranie upowszechniania strzelectwa”.

W ramach tego projektu, będziecie mogli nauczyć się sposobu działania, bezpiecznej obsługi i celnego strzelania z pistoletów, karabinów i strzelb. Szkolenie jest przeznaczone dla osób które ukończyły 26 lat i z bronią nie miały nic wspólnego. Odpadają różnorakie służby mundurowe, członkowie klubów strzeleckich, posiadacze broni, kolekcjonerzy itd. Zapraszamy za to serdecznie każdego, kto pomyślał kiedyś żeby postrzelać, ale brakło mu odwagi, żeby spróbować. Nie zrobimy z Was koksów-nietoperzy, ale możemy nauczyć podstaw, w przyjaznej atmosferze bez spinki na wyniki i taksujących spojrzeń z lewa i z prawa. A jak się spodoba i zechcecie koksami zostać, pokierujemy co robić dalej.

Ci którym udało się zapisać na pierwszą edycję zaczynają 24 sierpnia o 16:30 i posiedzą gdzieś do 19:30 (na stronie PZSS jest, że 17:30 – 20:30, ale pobłądzili koledzy) drugi dzień szkolenia wypada na 25 sierpnia i też widzimy się w tych samych godzinach, potem mamy jeden dzień przerwy i ostatnie zajęcia odbędą się w sobotę z rana od 09:00 do 13:00. Niestety ta grupa jest już pełna. Chętnych do nauki prosimy o zapisy na grupę wrześniową przez portal pzss. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!

Do zobaczenia na strzelnicy! Może w czwartek będzie szarlotka!*

 

*jak ktoś z uczestników upiecze i przyniesie do czego gorąco zachęcamy smile

 

Ps. Wszelkie sprawy dotyczące bezpieczeństwa będą omawiane przez naszych prowadzących na bieżąco i wałkowane po sto razy niczym ciasto... (mmm szarlotka), ale jeżeli ktoś ma czas i lubi się wyrywać do odpowiedzi, to zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa:

https://rykoszetlok.pl/index.php/strzelectwo/zasady-bezpieczenstwa-w-sporcie-strzeleckim

Kategoria: