Kościuszki 10
Radomsko 97-500

Stare_Maxisko
Kategoria:

Jak to zwykła mawiać moja ciocia z ameryki, dzwoniąc w lutym -"Spóźnione, ale szczere, życzenia wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku Piotruś!". Chyba nie musze dodawać, że nie jest to moja ulubiona ciocia...

Ale za to w imieniu włodarzy, mojego ulubionego klubu strzeleckiego, już jak najbardziej chciałbym uroczyście ogłosić! Wesołe były Święta! Szczęśliwy jest nowy rok! Jeszcze ze dwa dni i znowu będziemy się pytać o to ile przedłużenie licencji kosztuje, na jakie konto wpłacać i jak opisać przelew, żeby pani księgowa nie dostała okresu miesiąc przed czasem (w sumie to nie wiem jak działają kobiety...) i ile składka członkowska i czemu tak drogo hue hue. Ogólnie w 2021 posypał mi się kolimator, (chyba dwa razy nawet) dwa Lucky Luke i test FBI się nie odbyły, troszkę chorowaliśmy i niepokojąco poszerzyłem swoje umiejętności kucharskie. Trudno więc jakoś optymistycznie podsumować tamten kończący się rok, wiec tylko napiszę, że dzięki inflacji mamy więcej pieniędzy wirus jest już w odwrocie! Kolejny rok! Już w tym my mu pokażemy! Dbajcie proszę o siebie Kochani i zróbmy wszystko co w naszej mocy, żeby nadchodzący rok był lepszy niż mijający! Napędzany nadal świąteczną atmosferą i bimbrem wujka Radzia, ślę od klubu dla Was i Waszych rodzin moc miłości i ciepła, z których korzystajcie ile chcecie w tych trudnych czasach! Obyście w tym roku strzelali gorzej od nas, ale lepiej od wszystkich innych!

Do zobaczenia!

Administrator
Kategoria:

Klub Strzelecki „RYKOSZET” LOK w Radomsku powstał‚ w maju 2015 roku na bazie koła LOK w Radomsku.
Klub zrzesza osoby, których pasją jest strzelectwo. Można u nas strzelać rekreacyjnie jak i całkiem na poważnienie, strzelać by wygrywać zawody, spotykać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, wymieniać się doświadczeniami. Strzelamy zarówno z broni krótkiej jak i długiej, pneumatycznej i palnej, klubowej, a także – po uprzednim zdobyciu uprawnień – własnej. Jesteśmy grupą ludzi, których  celem jest popularyzacja sportu strzeleckiego, strzelania, posiadania i kolekcjonowania broni palnej. Chcemy żeby każdy dorosły obywatel, po spełnieniu warunków w zakresie zdrowia psychicznego i praworządności miał prawo posiadać i strzelać z broni palnej bez względu na wiek, płeć i zapatrywania polityczne. Nie chcemy dzielić tylko łączyć środowisko strzeleckie. Chętnie widzimy w naszych szeregach każdą nową osobę! W Klubie jest miejsce dla każdego zarówno stawiających w strzelectwie pierwsze kroki, jaki i dla doświadczonych strzelców, myśliwych, instruktorów i sędziów strzelectwa sportowego.

Członkowie Klubu biorą udział‚ w zawodach organizowanych przez inne kluby czy organizacje. Sami też organizujemy zawody…

 

Współpracujemy z innymi kołami LOK, klubami i bractwami strzeleckimi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nasza strzelnica zlokalizowana jest przy ulicy Piaskowej w Radomsku. Strzelnica umożliwia prowadzenie strzelań na dystansach do 200m, a także strzelanie dynamiczne.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Klub jest członkiem Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego (ŁZSS), a także Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego (PZSS), posiada aktualną licencję  uprawniającą do udziału we współzawodnictwie w sporcie strzeleckim w dyscyplinach: pistolet, karabin i strzelba gladkolufowa.
 
 
 
 

 

Chcesz przyłączyć się do nas? To nic trudnego - wystarczy pobrać, a następnie wypełnić deklarację członkowską i przekazać ją do nas, opłacić wpisowe i składkę członkowską. Jeśli nie jesteś pewien czy strzelectwo jest wymarzoną przez ciebie forma aktywności? Skontaktuj się z nami, przyjedź na strzelnicę w umówionym terminie i spróbuj - wówczas uzyskasz odpowiedź na to pytanie laughing.

 Tu strzelamy...

{google_map}Radomsko Strzelnica lok{/google_map}

 

Do pobrania:

Regulamin klubu