Licencje PZSS

print

W dniu 13.11.2016 roku w Aleksandrowie Łódzkim odbyło się spotkanie z Prezesem Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego. Podczas spotkania poruszano wiele kwestii związanych z przyszłością funkcjonowania klubów strzeleckich w Polsce. Przekazane wiadomości nie nastrajają pozytywnie… ale komentarz do uzyskanych informacji przekażemy na najbliższym spotkaniu na strzelnicy 😉

Oddzielnym zagadnieniem była kwestia związana z przedłużeniami Licencji PZSS (zawodniczych oraz sędziowskich). Najważniejsze informacje to tak, że nie zmienia się opłata za wydanie licencji zawodniczej do PZSS – opłata wynosi 50zł, wzrasta opłata do Łódzkiego Związku Strzelectwa sportowego z 20 zł na 25zł – łączny koszt wydania licencji zwodniczej wynosić więc będzie w roku 2017 75zł.

Jeśli chodzi o przedłużenie licencji sędziowskiej na kolejny cykl olimpijski (2017-2020) to opłata do PZSS nie ulega zmianie (50zł). Warunkiem przedłużenia licencji jest czynne sędziowanie (uzyskanie odpowiedniej – w zależności od klasy sędziowskiej –  ilości punktów za sędziowanie zawodów).

To co najistotniejsze to termin składania dokumentów. W przypadku obu licencji do dnia 24.11.2016 roku do godz. 18.00 wnioski o przedłużenie licencji zawodniczych i sędziowskich wraz z stosowną opłatą  (75 lub 50zł) muszą został złożone do prezesa klubu i jest to termin nieprzekraczalny z uwagi na fakt, iż do dnia 26.11.2016 roku do godz. 10.00 wnioski te muszą zostać złożone do Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego.

do pobrania:

Wniosek o przedłużenie Licencji Zawodniczej
Wniosek o przedłużenie Licencji Zawodniczej
Wniosek o przedluzenie licencji zawodniczej.pdf
52.1 KiB
183 Downloads
Szczegóły

Wniosek o przedłużenie Licencji Sędziowskiej
Wniosek o przedłużenie Licencji Sędziowskiej
Wniosek-o-przedluzenie-licencji-sedziowskiej.pdf
698.5 KiB
139 Downloads
Szczegóły

 

 

Facebook Comments