• 1 Co nas łaczy
  Wspieranie, upowszechnianie i podnoszenie umiejętności strzeleckich to cel naszej działalności.
 • 2 Dla kogo jest to miejsce?
  W klubie jest miejsce dla dla każdego zarówno stawiających w strzelectwie pierwsze kroki, jaki i dla doświadczonych strzelców, myśliwych, instruktorów i sędziów strzelectwa sportowego.
 • 3 Jeśli chcesz...
  Jeśli chcesz po prostu postrzelać, zobaczyć jak to jest. Zgłoś się do nas.
 • 4 Co dalej?
  Jeśli pierwsza wizyta na strzelnicy spodoba Ci się, kolejnym etapem jest zapisanie się do klubu strzeleckiego, a następnie egzamin na patent strzelecki ...
 • 5 Pytaj nie błądź!
  Jeżeli masz wątpliwości, chcesz zapytać o szczegóły? Skontaktuj się z nami.
baner

Od 14 czerwca ruszamy pełną parą!

Wszyscy odmrozili wszystko, więc i my nie będziemy gorsi. Od 14 czerwca ruszamy z zawodami. Ze względu na sytuację sanitarną zawody odbywać się będą pod pewnymi rygorami, ale nie będą one miały - taka jest nasza nadzieja - na przebieg zawodów i osiągane wyniki cool. Tak więc na pierwszy ogień idą zawody LUCKY LUKE, a później zgodnie z kalendarzem imprez zamieszczonym na naszej stronie.

Co do rygorów to nie będą one znacznie odbiegały od ogólnych zasad: wszyscy poza aktualnie startującym zawodnikiem oraz sędziami na torze zobowiązani są do noszenia maseczek lub zachowania tzw. dystansu społecznego (min 2m). Na strzelnicy znajdować się będą środki do odkażania rąk, użyczana broń klubowa będzie musiała zostać zdezynfekowana, co oznaczać będzie, że lista startowa ustawiana będzie tak, by osoby korzystające z broni użyczanej nie startowały bezpośrednio po sobie... i to w zasadzie wszystko.

Jeśli chodzi o opis toru to jak zwykle ukarze się on najpóźniej na 12 godzin przed rozpoczęciem zawodów.

Do zobaczenia na strzelnicy!

Copyright © 2021. RYKOSZET LOK Rights Reserved.


Facebook