Kościuszki 10
Radomsko 97-500

UWAGA UWAGA! W klubie dzieją się ważne rzeczy!

Stare_Maxisko

zaproszenieNadchodzi taki czas, że w człowieku coś się zmienia. Patrzysz wtedy na wszystko co Cię otacza trochę inaczej, bo zauważasz że czegoś nadal brak. Jak głupi małolat wpatrujesz się w telefon i czekając na sms, przeglądasz zdjęcia. Wzdychasz i nie możesz spać po nocach, aż nabierasz pewności siebie i robisz ten jakże ważny krok. Pytasz o zgodę najbliższych i gdy wszystko gra ROBISZ TO! RYKOSZETY, RADUJCIE SIĘ ZE MNĄ! KUPUJĘ SOBIE SIG SAUERA! Acha, i Marcin się żeni, także ten.

Proszę wstać! Uroczyście oświadczam, że Marcin SIĘ ŻENI. Na serio! Gdyby to były pijackie zachcianki, to by mu przeszło po dniu/dwóch, a tutaj twardo od jakiegoś czasu żadna ze stron zdania nie zmienia! Pozwólcie, żeby z mojej niewyparzonej gęby poleciał komunikat, na cały Rykoszet! Marcin się żeni! Kto żyw, kto może, kto chce, kto godzien i wszyscy pozostali, chodźcie narobimy mu siary i przyjedziemy na ślub! Uroczystość odbędzie się w kościele św. Maksymiliana (nie widzę innej możliwości hehe) Marii Kolbego w Radomsku na ulicy Księdza Antoniego Turleja 9/13, dnia 16 lipca 2021 roku o godz. 16:00! Plan jest taki – wpadamy na mszę i tak długo i głośno komentujemy wygląd młodych (że krzywa nogawka, welon jakiś żółty, młody buty ma chyba różne, makijażystka się nie postarała, a fryzjer to się chyba na nim dopiero uczył) aż szanowny tata nas przegoni z pistoletem w dłoni! Albo ksiądz z krzyżem i wodą święconą! Wszyscy chętni proszeni są o kontakt z Preziem w tej sprawie.

Pozdrawiamy

P.S. Milkną echa ostatniego Lucky Luke'a. Nikt do mnie nie dzwonił, czyli rozumiem, że wszystko ok i nie ma co niepokoić organy ścigania. Uff ulżyło mi.

P.S.2 Kładę stówę na stół, że tata Andrzej popłacze się w kościele pierwszy laughing

Kategoria: