• 1 Co nas łaczy
  Wspieranie, upowszechnianie i podnoszenie umiejętności strzeleckich to cel naszej działalności.
 • 2 Dla kogo jest to miejsce?
  W klubie jest miejsce dla dla każdego zarówno stawiających w strzelectwie pierwsze kroki, jaki i dla doświadczonych strzelców, myśliwych, instruktorów i sędziów strzelectwa sportowego.
 • 3 Jeśli chcesz...
  Jeśli chcesz po prostu postrzelać, zobaczyć jak to jest. Zgłoś się do nas.
 • 4 Co dalej?
  Jeśli pierwsza wizyta na strzelnicy spodoba Ci się, kolejnym etapem jest zapisanie się do klubu strzeleckiego, a następnie egzamin na patent strzelecki ...
 • 5 Pytaj nie błądź!
  Jeżeli masz wątpliwości, chcesz zapytać o szczegóły? Skontaktuj się z nami.
baner

Wystartował LUCKY LUKE

Po długiej przerwie spowodowanej „wiadomo czym” udało się wystartować z pierwszymi zawodami w tym roku. I to z przytupem! Zaliczyliśmy dziś 40 osobo startów, i ugościliśmy kolegów z klubów AMATOR Wrocław, CSS Częstochowa, NADIR Jędrzejów, PSKBPiSS Legionowo i miejscowej 10-tki.

Pierwszy raz w historii klubu dodaliśmy kategorię „Sporter Taktyczna” dla miłośników kolimatorów i innych niekoszernych przyrządów celowniczych, i po poziomie zainteresowania będziemy raczej tę tradycję kontynuować.

W kategorii Sporter Klasyczna zwyciężył Jacek (RYKOSZET Radomsko - kto zdziwiony ręka w górę), ale deptali mu po piętach koledzy Dominik (AMATOR Wrocław) i Daniel (RYKOSZET Radomsko), którzy osiągnęli bardzo zbliżony wynik. W kategorii „Taktyczna” zdecydowanie zwyciężył Szymon (PSKBPiSS Legionowo), „srebrny” był Dominik (AMATOR Wrocław), a najniższy stopień podium zajął Norbert (AMATOR Wrocław). Jesteśmy dumni z naszego klubowego kolegi Andrzeja, bo kolega Norbert wyprzedził go tylko o 0,0019 punktu (słownie dziewiętnaście dziesięciotysięcznych), ale to pewnie dlatego, że Andrzej miał cięższe pociski i dłużej leciały.

Należy dodać, że impreza nie była typowym „Parówkowym Party”, gdyż udział wzięła jedna osoba płci pięknej (RYKOSZET Radomsko), i nie była wcale ostatnia.

Przerwa w treningach sprawiła, że większość zawodników (i zawodniczka) nie była zadowolona ze swoich wyników. Zapraszamy zatem wszystkich rządnych podium (i nie tylko) na drugą edycję, która odbędzie się już 4 lipca 2020 roku, wiecie gdzie.

Podsumowując: pogoda dopisała, przede wszystkim było bezpiecznie, wygłodniali strzelcy w dobrych humorach, było dużo strzelania, dużo śmiechu, były chrupki, był pies, jednej rzeczy nie było – protestów.laughing

 

Wyniki

Zdjęcia

 

Copyright © 2021. RYKOSZET LOK Rights Reserved.


Facebook